mobilny-logopeda.com phone2  791-726-366

Mobilny Gabinet Logopedyczny to idealne rozwiązanie w obecnych czasach. Zapracowani rodzice nie muszą marnować czasu na czekanie w kolejkach pod gabinetem. Mogą zająć się swoimi obowiązkami domowymi, podczas gdy ich dzieci będą uczestniczyć w terapii. Dojazd do klienta to bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin, które nie mają możliwości dotarcia do gabinetu lub z racji niepełnosprawności jest to duże utrudnienie. Wykorzystanie sytuacji lepszego samopoczucia klienta w jego własnym domu sprzyja prowadzonej terapii. Atmosfera w domu klienta sprawia, że każdy uczestnik terapii poczuje się pewnie i komfortowo.

dojazd do klientaZ mojej mobilności mogą skorzystać głównie powiat giżycki, piski, węgorzewski i kętrzyński oraz mrągowski. W tych rejonach świadczę usługi logopedyczne.

Dysponuję profesjonalnym zapleczem pomocy terapeutycznych, specjalistycznym sprzętem logopedycznym oraz wyposażeniem multimedialnym (np. najnowsze logopedyczne programy multimedialne), które umożliwiają mi prowadzenie zajęć w sposób ciekawy i interesujący, a przy tym są to usługi wysokiej jakości.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Dobieram metody pracy odpowiednio do potrzeb
i możliwości danej osoby. Klienci, zwłaszcza młodsi, nie lubią monotonii. Oczekują zróżnicowanych sposobów prowadzenia terapii. Dlatego z dziećmi, aby zajęcia nie były nudne, prowadzę terapię w formie „zabaw edukacyjnych”. Wbrew powszechnej opinii zajęcia z logopedą to nie tylko ćwiczenia przed lustrem. Po każdym spotkaniu rodzic lub opiekun otrzymuje wskazówki i materiały do ćwiczeń.

Mobilny Gabinet Logopedyczny mgr Małgorzata Powichrowska

tel. 791-726-366 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis używa plików cookies. Polityka cookies

Our website is protected by DMC Firewall!